odzież ciążowa i do karmienia piersią
karmienie piersią, odzież do karmienia , odzież dla mam

Kim jesteśmy ?

 

Alma Collection to firma działająca od 2010 roku. Szyjemy odzież dla Mam karmiących piersią oraz odzież ciążową. Wszystkie nasze ubrania są szyte na miarę dlatego aby każda z Mam znalazła coś dla siebie. Zespół naszych projektantów dba o to, by w każdym sezonie zaprojektować nowe fasony ubrań zgodnie z nadchodzącymi oraz istniejącymi trendami. Oferujemy ubrania dla kobiet w każdym wieku, w naszych ubraniach równie świetnie czują się osoby młode, w kwiecie wieku jak i kobiety dojrzałe. Wśród naszej oferty znaleźć można zarówno odzież do noszenia na co dzień, jak i elegancką. Oferujemy szeroką gamę ubrań takich jak: sukienki, bluzki, bluzy, body czy spodnie. Co ważne, oferujemy odzież w każdym dostępnym rozmiarze, specjalizujemy się także w projektowaniu odzieży plus size. Dzięki temu każdy nasz klient ma możliwość doboru odpowiedniego asortymentu. Szyjemy z naturalnej dzianiny

wiskozowej (skład: 92% wiskoza +8% elastan) oraz z bawełny 100%

Możesz zamówić u nas odzież podając swoje wymiary lub wybrać z tabeli rozmiarów pasujący rozmiar.

odzież ciążowa i do karmienia piersią

Całkowity czas realizacji zamówienia to suma dwóch elementów : 

  • Czas przygotowania ( Uszycia ) 
  • Czas dostarczenia 

 Czas przygotowania zamówienia to liczba godzin lub dni, które potrzebujemy aby uszyć, zapakować i wysłać towar. W przypadku gotowych produktów to jeden dzień roboczy, w przypadku produktów na specjalne zamówienie to około pięć dni roboczych.

Czas dostarczenia oznacza czas dostarczenia przesyłki przez pocztę lub kuriera.

Czas realizacji zamówienia waha się w granicach 2 - 10 dni roboczych i w głównej mierze zależy od czasu dostawy przez pocztę lub firmę kurierską.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o KONTAKT 

Numer konta : 07 1050 1445 1000 0092 1779 7399

Roman Kwiatkowski 
Alma Collection 
Osiedle 1000-lecia 23/47
32-400 Myślenice


Przelewy  za zakupy prosimy dokonywać przelewem tradycyjnym. 

W tytule podając swoje dane z zamówienia